Mesaj gönder
Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Rita

Telefon numarası : 86-13359241205

Naber : +8613359241205

Free call
Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd

2002'den beri API-7K Sertifikalı Çamur Pompası Parçaları Fabrikası,

wechat: yindashiyou

whatsapp: +8613359241205

Skype:Yinda-API7Kfactory

  • Sanyuan Yinda Petroleum Machinery Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Yinda No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Sanyuan Yinda Petrol Machinery Co, Ltd 2002 yılından bu yana, araştırma, üretim ve ticaret birlikte entegre çamur pompası parçaları profesyonel bir üreticisidir.

The main products of our company are ceramic cylinder liner, bi-metal mud pump cylinder liner, valve assembly, piston assembly, hydraulic cylinder, rod and other mud pump parts. Firmamızın ana ürünleri seramik silindir gömleği, bi-metal çamur pompası silindir gömleği, vana meclisi, piston meclisi, hidrolik silindir, çubuk ve diğer çamur pompası parçaları. Our company can also manufacture various special andnonstandard. Firmamız ayrıca çeşitli özel ve standart dışı üretebilir.

Yinda has a professional team and advanced mechanical equipment. Yinda profesyonel bir ekibe ve gelişmiş mekanik donanıma sahiptir. With these super strength of our company, and the feedbacks of customers, We constantly improves the technology and quality of our products. Firmamızın bu süper gücü ve müşterilerin geri bildirimleri ile, ürünlerimizin teknolojisini ve kalitesini sürekli olarak geliştiriyoruz.

API 7K

Firmamız kesinlikle üretim, test ve yönetme için API7K standardını gerçekleştirdi ve şirketimiz Amerikan Petrol Enstitüsü API7K sertifikasını geçti.
Yinda Petroleum Machinery Co., Ltd., 18 yıl boyunca çamur pompası parçalarına odaklanıyor, “önce kalite, müşteri memnuniyeti, kalkınma konsolide, sürekli iyileştirme” kalite politikası ile şirket geliştirme hedefleri “çamur pompası parçalarının dünya standartlarında tedarikçisi haline geliyor” ve hizmet felsefesi “müşteri ihtiyaçlarından başlayarak, müşteri memnuniyetine son, müşteri beklentilerini aşar”.

Wesincerely, yerli ve yabancı ülkelerle kazan-kazan işbirliğine sahip olmak, birlikte çalışmak ve müşterilere kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyor.

We warmly welcome customers to contact us. Biz sıcak karşılama müşteriler bize. Looking forward to working with you! Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz!

Geçmiş

Geçtiğimiz 20 yıl içinde, bir üretim fabrikasından bağımsız bir marka üreticisine geçtik.

Hizmet

YINDA ürünleri% 100 aşağıdaki markaların yerini alabilir: BOMCO, HONGHUA, HRSB, RG, Weatherford, NOV, Gardner Denver vb.

Ekibimiz

Satış ve servis ekibimiz, dünyanın her ülkesindeki müşterilere danışmanlık ve hizmet sağlayabilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin